Logowanie     Zarejestruj się       /       Dołącz do 26637 chętnych na spotkanie z Tobą
O portalu

Witamy na ekstaza.pl, jedynym erotycznym portalu randkowym na poziomie ...

Witamy na ekstaza.pl, największym i najciekawszym erotycznym portalu randkowym dla dorosłych w polskim internecie. ekstaza.pl to społeczność osób poszukujących randek, przygód i związków, dla których erotyka nie jest tematem tabu. Znajdziesz tutaj bezpieczne i skuteczne narzędzia, które pozwolą Ci znaleźć idealnego partnera, atrakcyjną partnerkę lub ciekawą parę.

Czegokolwiek szukasz, jest bardzo duża szansa, że znajdziesz to właśnie tutaj. Jeżeli szukasz miłości, namiętności, romansu, seksu, przygody, dłuższego związku - teraz masz możliwość wyboru spośród tysięcy osób zarejestrowanych na naszym serwisie. W realnym świecie możesz liczyć tylko na przypadek lub uśmiech losu, na ekstaza.pl spotykasz osoby poszukujące tego co Ty. Tobie pozostaje jedynie wybrać osobę, która do Ciebie najlepiej pasuje.

Nawiązywanie nowych przyjaźni nigdzie nie jest prostsze i bezpieczniejsze niż na ekstaza.pl. Dzięki rozbudowanym profilom użytkowników, galeriom zdjęć, blogom i ogłoszeniom wybierzesz właśnie te osoby, które najbardziej Ci się podobają.  Bardzo duża baza użytkowników z różnych stron kraju i o różnych preferencjach gwarantuje, że spotkasz tu tego kogo szukasz. Od Ciebie zależy, w którą stronę potoczy się ta znajomość.

ekstaza.pl to miejsce spotkań erotycznych dla ludzi z klasą. Na naszym portalu codziennie rejestrują się setki osób takich jak Ty.

Aby zwiększyć szanse na znalezienie idealnej partnerski lub partnera udostępniliśmy możliwość zamieszczania ogłoszeń. Dzięki ogłoszeniom możesz dokładnie opisać jakie są Twoje oczekiwania, wymagania, preferencje. Na ekstaza.pl poznasz idealnego partnera, pary, dziewczyny i kobiety, które szukają kochanka, sponsora, przyjaciela, faceta do związku lub do jednorazowej przygody.

Rozmawiaj na czacie, wysyłaj wiadomości, uczestnicz w imprezach lub je organizuj, prowadź bloga i przede wszystkim umawiaj się z atrakcyjnymi osobami.

Aby rozwinąć znajomość z wybranymi osobami twórz własne galerie prywatne, dzięki nim swoje bardziej odważne zdjęcia można w bezpieczny sposób zaprezentować drugiej osobie.

ekstaza.pl daje możliwość nawiązania kontaktu w świecie wirtualnym i kontynuowania znajomości w realnym. Nie musisz wychodzić z domu, żeby umówić się na gorącą randkę a czas spędzony na poszukiwaniu partnerki czy partnera jest wciągającą i ekscytującą zabawą!

Serwis ekstaza.pl to:

Anonimowe profile - z możliwością ustawiania poziomu prywatności

Galeria zdjęć - twórz własną galerię zdjęć dostępną dla uzytkowników serwisu

Galeria prywatna – Twoje zdjęcia dostępne tylko dla wybranych osób

Ogłoszenia - docierasz do interesujących osób dokładnie opisując czwgo szukasz

Różne kanały kontaktu - wybranymi osobami komunikujesz się za pomocą wiadomości prywatnych, chata, videochata

Grupy - uczestniczysz w grupach tematycznych

Imprezy - bierzesz udział w imprezach w Twoim mieście lub organizujesz własne

Blogi - dla tych, którzy czuja potrzebe dzielenia się swoimi przeżyciami lub przemyśleniami

Polecaj nas - zarabiasz promując nasz projekt